Sumqayıtda hava

Siyasət

YAP Parlament seçkilərinə bu namizədlərlə gedəcək - SİYAHI

YAP Parlament seçkilərinə bu namizədlərlə gedəcək - SİYAHI

 

Sentyabrın 15-də Yeni Azərbaycan Partiyası İdarə Heyətinin növbəti iclası keçirilib.
İclasda Parlamentə seçkilərlə əlaqədar YAP tərəfindən müvafiq seçki dairələri üzrə namizədlər təsdiq olunub.
Beləliklə, YAP-dan seçki dairələri üzrə namizədlərin siyahısını təqdim edirik:
1 saylı Şərur-Sədərək seçki dairəsi - Talıbov Vasif Yusif oğlu
2 saylı Şərur seçki dairəsi - Həbibbəyli İsa Əkbər oğlu
4 saylı Naxçıvan şəhər seçki dairəsi - İbrahimov Eldar Rza oğlu
5 saylı Şahbuz-Babək seçki dairəsi - Novruzov Siyavuş Dünyamalı oğlu
6 saylı Culfa-Babək seçki dairəsi - Həmzəyeva Ülviyyə Tapdıq qızı
8 saylı Binəqədi birinci seçki dairəsi - Əlizadə Aysel İsmayıl qızı
9 saylı Binəqədi ikinci seçki dairəsi - Qafarov Kəmaləddin Nəsrəddin oğlu
10 saylı Binəqədi üçüncü seçki dairəsi - Həsənova Samirə Yaşar qızı
11 saylı Qaradağ seçki dairəsi - Hüseynov Aydın Nəsir oğlu
12 saylı Qaradağ-Binəqədi-Yasamal seçki dairəsi - Zabelin Mixail Yuryeviç
13 saylı Xəzər-Pirallahı seçki dairəsi - Əliyev Rauf Asif oğlu
14 saylı Xəzər seçki dairəsi - Əliyeva Mehriban Arif qızı
15 saylı Yasamal birinci seçki dairəsi - Aslanov Bayram Mirazim oğlu
16 saylı Yasamal ikinci seçki dairəsi - İbrahimov Xıdır Mənsum oğlu
17 saylı Yasamal üçüncü seçki dairəsi - Əhmədova Lalə Kərim qızı
18 saylı Nərimanov-Nizami seçki dairəsi - İsmayılov İsmayıl Mübariz oğlu
19 saylı Nərimanov birinci seçki dairəsi - Məmmədov Hikmət Baba oğlu
20 saylı Nərimanov ikinci seçki dairəsi - Əsədov İbrahim Namizəd oğlu
21 saylı Nəsimi birinci seçki dairəsi - İbrahimqızı Məlahət İbrahim qızı
22 saylı Nəsimi ikinci seçki dairəsi - Hacıyev Rahib Səfəralı oğlu
23 saylı Nəsimi-Səbail seçki dairəsi - Novruzov Elşad Mirzəli oğlu
24 saylı Nizami birinci seçki dairəsi - Abdullayev Rövnəq İbrahim oğlu
25 saylı Nizami ikinci seçki dairəsi - Vəliyeva Sədaqət Süleyman qızı
26 saylı Sabunçu birinci seçki dairəsi - Qədirov Kamran Dursun oğlu
27 saylı Sabunçu ikinci seçki dairəsi - Cəbrayılova Dilarə Məmmədağa qızı
28 saylı Sabunçu üçüncü seçki dairəsi - Cabbarova Xatirə Qılman qızı
29 saylı Səbail seçki dairəsi - Hacıyev Şəmsəddin Hümbət oğlu
30 saylı Suraxanı birinci seçki dairəsi - Fətəliyeva Sevinc Həbib qızı
31 saylı Suraxanı ikinci seçki dairəsi - Abidova Zərnişan Heybət qızı
32 saylı Suraxanı üçüncü seçki dairəsi - Abıyev Ağacan Qulam oğlu
33 saylı Xətai birinci seçki dairəsi - Mirələmov Hüseynbala Fazil oğlu
34 saylı Xətai ikinci seçki dairəsi - İbrahimov Calal Ağarza oğlu
35 saylı Xətai üçüncü seçki dairəsi - Ağrılı Aliyə Reyman qızı
36 saylı Xətai dördüncü seçki dairəsi - Seyidov Səməd İsmayıl oğlu
37 saylı Nizami birinci (Gəncə) seçki dairəsi - Kərimzadə Pərvin Orxan qızı
38 saylı Nizami ikinci (Gəncə) seçki dairəsi - Həmzəyev Naqif Ələşrəf oğlu
39 saylı Kəpəz birinci (Gəncə) seçki dairəsi - Fətiyev Xanlar Nuru oğlu
40 saylı Kəpəz ikinci (Gəncə) seçki dairəsi - Quliyev Musa İsa oğlu
41 saylı Sumqayıt birinci seçki dairəsi - Abdullayeva Leyla Arif qızı
42 saylı Sumqayıt ikinci seçki dairəsi - Mirkişili Tahir Famil oğlu
43 saylı Sumqayıt üçüncü seçki dairəsi - Babayev Muxtar Bahadur oğlu
44 saylı Sumqayıt-Xızı seçki dairəsi - Əsgərov Nurlan Bəşir oğlu
45 saylı Abşeron seçki dairəsi - Əsədov Oqtay Sabir oğlu
46 saylı Şirvan seçki dairəsi - Nəbiyev Paşa Sədi oğlu
47 saylı Mingəçevir seçki dairəsi - Mirzəzadə Aydın Böyükkişi oğlu
48 saylı Yevlax seçki dairəsi - Məmmədov İlham Kazım oğlu
49 saylı Yevlax-Mingəçevir seçki dairəsi - Hüseynli Əli Məhəmməd oğlu
51 saylı Qusar seçki dairəsi - Badamov Azər Camal oğlu
52 saylı Quba seçki dairəsi - Həsənova Afət Əbil qızı
53 saylı Quba-Qusar seçki dairəsi - Abramov Yevda Sasunoviç
54 saylı Şabran-Siyəzən seçki dairəsi - Süleymanov Tahir Süleyman oğlu
55 saylı Xaçmaz şəhər seçki dairəsi - Səlimov Eldəniz Adil oğlu
56 saylı Xaçmaz kənd seçki dairəsi - Əliyev İlham Əli Səftər oğlu
57 saylı Kürdəmir seçki dairəsi - Qəribov Nizami İsməli oğlu
58 saylı Hacıqabul-Kürdəmir seçki dairəsi - Əmiraslanov Elnur Mehman oğlu
59 saylı Salyan seçki dairəsi - Ağabəyov İlqar Faiq oğlu
61 saylı Neftçala seçki dairəsi - Rəhimzadə Arif Qafar oğlu
62 saylı Saatlı seçki dairəsi - Rəşidov Nazim Sahib oğlu
63 saylı Sabirabad birinci seçki dairəsi - Quliyev Elçin Bəybala oğlu
64 saylı Sabirabad ikinci seçki dairəsi - Xəlilov Rüstəm Gülabba oğlu
65 saylı Saatlı-Sabirabad-Kürdəmir seçki dairəsi - Əmiraslanov Əhliman Tapdıq oğlu
67 saylı Cəlilabad şəhər seçki dairəsi - Həsənov Malik Əvəz oğlu
68 saylı Cəlilabad kənd seçki dairəsi - Kazımov Mirkazım Məhəmməd oğlu
69 saylı Cəlilabad-Masallı-Biləsuvar seçki dairəsi - Sadıqov Etibar Sadıq oğlu
70 saylı Masallı şəhər seçki dairəsi - Əliyev Nəriman Əlibala oğlu
71 saylı Masallı kənd seçki dairəsi - Novruzov Raqif Qafar oğlu
72 saylı Yardımlı-Masallı seçki dairəsi - Əliyev Sərvər Məlikməmməd oğlu
73 saylı Lənkəran şəhər seçki dairəsi - Ağayev Mənsur Rəsul oğlu
74 saylı Lənkəran kənd seçki dairəsi - Rəcəbli Hadı Musa oğlu
75 saylı Lənkəran-Masallı seçki dairəsi - Paşazadə Cavanşir Hümmət oğlu
76 saylı Lənkəran-Astara seçki dairəsi - Əsgərov Ziyafət Abbas oğlu
77 saylı Astara seçki dairəsi - Mahmudov Rəşad Məmmədqulu oğlu
78 saylı Lerik seçki dairəsi - Məmmədov İqbal Nəriman oğlu
79 saylı İmişli seçki dairəsi - Qasımov Əsabil Qarakişi oğlu
80 saylı İmişli-Beyləqan seçki dairəsi - Əmirov Ramiz Cahangir oğlu
81 saylı Beyləqan seçki dairəsi - İsmayılov Şahin Əmir oğlu
82 saylı Ağcabədi seçki dairəsi - Rzayev Tahir Musa oğlu
83 saylı Ağcabədi-Füzuli seçki dairəsi - Əliyev Sadiq Zamil oğlu
84 saylı Füzuli seçki dairəsi - Muradova Bahar Əvəz qızı
85 saylı Şamaxı seçki dairəsi - Eminalıyev Eyvaz Məhəmmədəli oğlu
86 saylı İsmayıllı seçki dairəsi - Qurbanova Xuraman Kamal qızı
87 saylı Ağsu-İsmayıllı seçki dairəsi - Mütəllimov Əlyunis Əlyusif oğlu
88 saylı Göyçay seçki dairəsi - Hacıyeva Ləman Amil qızı
89 saylı Göyçay-Ağdaş seçki dairəsi - Nəsirov Elman Xudam oğlu
90 saylı Ağdaş seçki dairəsi - Vəliyev İlqar Mahir oğlu
91 saylı Ucar seçki dairəsi - Hüseynov Vüsal Əfqan oğlu
92 saylı Zərdab-Ucar seçki dairəsi - İsgəndərov Gülağa Mirzağa oğlu
94 saylı Bərdə kənd seçki dairəsi - Xəlilov Sadiq Vaqif oğlu
95 saylı Tərtər seçki dairəsi - Mirzəyev Surxay Xasay oğlu
96 saylı Goranboy-Naftalan seçki dairəsi - Həsənov Xaləddin Həsən oğlu
97 saylı Goranboy-Ağdam-Tərtər seçki dairəsi - Vəliyev Ağalar İsrafil oğlu
98 saylı Şəmkir şəhər seçki dairəsi - Qafarova Sahibə Əli qızı
99 saylı Şəmkir kənd seçki dairəsi - Əliyeva Sona Sakit qızı
100 saylı Şəmkir-Daşkəsən seçki dairəsi - Bayramov Kamran Fərhad oğlu
101 saylı Göygöl-Daşkəsən seçki dairəsi - Məmmədov İlham Müseyib oğlu
102 saylı Samux-Şəmkir seçki dairəsi - Həsənov Rahil Qurban oğlu
103 saylı Gədəbəy seçki dairəsi - Hüseynova Sevinc Əmirəhməd qızı
104 saylı Gədəbəy-Tovuz seçki dairəsi - Məmmədhəsənov Rafiq Musa oğlu
105 saylı Tovuz seçki dairəsi - Yusifova Rahilə Oruc qızı
106 saylı Tovuz-Qazax-Ağstafa seçki dairəsi - Qəhrəmanov Canpolad Kəmayıl oğlu
107 saylı Qazax seçki dairəsi - Əhmədov Zeynal Akif oğlu
108 saylı Ağstafa seçki dairəsi - Cəfərov Nizami Qulu oğlu
109 saylı Balakən seçki dairəsi - Məhməliyev Nəsib Məhəmməd oğlu
110 saylı Zaqatala seçki dairəsi - Bayramov Bəhruz Qurban oğlu
111 saylı Zaqatala-Balakən seçki dairəsi - Əliyeva Kamilə Əlağa qızı
112 saylı Qax seçki dairəsi - Heydərov Babək Yamil oğlu
113 saylı Şəki şəhər seçki dairəsi - Mahmudov Yaqub Mikayıl oğlu
114 saylı Şəki kənd birinci seçki dairəsi - Ağabəyov Xanlar Həsrət oğlu
115 saylı Şəki kənd ikinci seçki dairəsi - Qarayev Elçin Müzəkkir oğlu
117 saylı Oğuz-Qəbələ seçki dairəsi - Naxçıvanlı Aqiyə Həbib qızı
118 saylı Ağdam şəhər seçki dairəsi - Abbasova Gülnar Hadı qızı
119 saylı Ağdam kənd seçki dairəsi - Sadıqov Bəxtiyar Yusif oğlu
120 saylı Cəbrayıl-Qubadlı seçki dairəsi - Şahverdiyev Astan Nuşrəvan oğlu
121 saylı Laçın seçki dairəsi - Abbaszadə Mahir Tapdıq oğlu
123 saylı Kəlbəcər seçki dairəsi - Qurbanov Cavid Qənbər oğlu
124 saylı Şuşa-Ağdam-Xocalı-Xocavənd seçki dairəsi - Məmmədov Elman Camal oğlu
125 saylı Zəngilan-Qubadlı seçki dairəsi - İsmayılov İmamverdi İbiş oğlu
Yeniazerbaycan.com





Ən son və doğru xəbərlər

Xəbər lenti

Təqvim

«    Noyabr 2019    »
BeÇaÇCaCŞB
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

KATEQORIYALAR