Sumqayıtda hava

Manşet, Siyasət

MSK seçkilərin ilkin nəticələrini açıqladı

MSK seçkilərin ilkin nəticələrini açıqladı

Mərkəzi Seçki Komissiyası fevralın 9-da keçirilmiş Milli Məclisəseçkilərin ilkin nəticələrini açıqlayıb.

"Banker.az” xəbər verir ki, seçkilərin ilkin nəticələri barədə MSK sədriMəzahir Pənahov məlumat verib.

İlkin məlumata əsasən, Milli Məclisə seçkilərin lider namizədləri aşağıdakılardır:

1 saylı Şərur-Sədərək seçki dairəsi Talıbov Vasif Yusif oğlu
2 saylı Şərur seçki dairəsi Həbbibəyli İsa Əkbər oğlu
3 saylı Babək-Kəngərli-Naxçıvan seçki dairəsi Möhbalıyev Səttar Suliddin oğlu
4 saylı Naxçıvan şəhər seçki dairəsi İbrahimov Eldar Rza oğlu
5 saylı Şahbuz-Babək seçki dairəsi Novruzov Siyavuş Dünyamalı oğlu
6 saylı Culfa-Babək seçki dairəsi Həmzəyeva Ülviyyə Tapdıq qızı
7 saylı Ordubad-Culfa seçki dairəsi Quliyev Cəbi Hüseyn oğlu
8 saylı Binəqədi birinci seçki dairəsi Azay Quliyev
9 saylı Binəqədi ikinci seçki dairəsi Qafarov Kamaləddin Nəsrəddin oğlu
10 saylı Binəqədi üçüncü seçki dairəsi Madər Musayev
11 saylı Qaradağ seçki dairəsi Hüseynov Aydın Nəsir oğlu
12 saylı Qaradağ-Binəqədi-Yasamal seçki dairəsi Xasiyeva Səbinə Səməd qızı
13 saylı Xəzər-Pirallahı seçki dairəsi Əliyev Rauf Asif oğlu
14 saylı Xəzər seçki dairəsi Sultan Məmmədov
15 saylı Yasamal birinci seçki dairəsiÜlvi Quliyev
16 saylı Yasamal ikinci seçki dairəsiErkin Qədirli
17 saylı Yasamal üçüncü seçki dairəsi Allahverdiyev Elnur Marat oğlu
18 saylı Nərimanov-Nizami seçki dairəsiRasim Musabəyov
19 saylı Nərimanov birinci seçki dairəsiMəmmədov Hikmət Baba oğlu
20 saylı Nərimanov ikinci seçki dairəsiAdil Əliyev
21 saylı Nəsimi birinci seçki dairəsiİbrahimqızı Məlahət İbrahim qızı
22 saylı Nəsimi ikinci seçki dairəsiAsim Mollazadə
23 saylı Nəsimi-Səbail seçki dairəsiZiyad Səmədzadə
,24 saylı Nizami birinci seçki dairəsiKönül Nurullayeva
25 saylı Nizami ikinci seçki dairəsiVəliyeva Sədaqət Süleyman qızı
26 saylı Sabunçu birinci seçki dairəsiFazil Mustafa
27 saylı Sabunçu ikinci seçki dairəsiSalahzadə Əliabbas Qalib oğlu
28 saylı Sabunçu üçüncü seçki dairəsiEldar Quliyev
29 saylı Səbail seçki dairəsiNigar Arpadarai
30 saylı Suraxanı birinci seçki dairəsi Fətəliyeva Sevinc Həbib qızı
31 saylı Suraxanı ikinci seçki dairəsi Etibar Əliyev
32 saylı Suraxanı üçüncü seçki dairəsi Həsənova Afət Əbil qızı
33 saylı Xətai birinci seçki dairəsi Mirələmov Hüseynbala Fazil oğlu
34 saylı Xətai ikinci seçki dairəsi Zabelin Mixail Yuryeviç
36 saylı Xətai dördüncü seçki dairəsi Qüdrət Həsənquliyev
37 saylı Nizami birinci (Gəncə) seçki dairəsi Kərimzadə Pərvin Orxan qızı
38 saylı Nizami ikinci (Gəncə) seçki dairəsi Həmzəyev Naqif Ələşrəf oğlu
39 saylı Kəpəz birinci (Gəncə) seçki dairəsi Cəfərov Müşviq Cəfər oğlu
40 saylı Kəpəz ikinci (Gəncə) seçki dairəsi Quliyev Musa İsa oğlu
41 saylı Sumqayıt birinci seçki dairəsi Hüseynova Hicran Kamran qızı
42 saylı Sumqayıt ikinci seçki dairəsi Mirkişili Tahir Famil oğlu
43 saylı Sumqayıt üçüncü seçki dairəsi Hacıyev Emin Məcid oğlu
44 saylı Sumqayıt-Xızı seçki dairəsi Məmmədov Müşviq Fazil oğlu
45 saylı Abşeron seçki dairəsi Əsədov Oqtay Sabir oğlu
46 saylı Şirvan seçki dairəsi İltizam Yusifov
47 saylı Mingəçevir seçki dairəsi Mirzəzadə Aydın Böyükkişi oğlu
48 saylı Yevlax seçki dairəsi Məmmədov İlham Kazım oğlu
49 saylı Yevlax-Mingəçevir seçki dairəsi Hüseynov Əli Məhəmməd oğlu
50 saylı Abşeron – Qobustan seçki dairəsi Şahin Seyidzadə
51 saylı Qusar seçki dairəsi Badamov Azər Camal oğlu
52 saylı Quba seçki dairəsi Vahid Əhmədov
53 saylı Quba-Qusar seçki dairəsi Anatoli Rafaelov
54 saylı Şabran-Siyəzən seçki dairəsi Qurbanov Sadiq Haqverdi oğlu
55 saylı Xaçmaz şəhər seçki dairəsi Səlimov Eldəniz Adil oğlu
56 saylı Xaçmaz kənd seçki dairəsi Sevil Mikayılova
57 saylı Kürdəmir seçki dairəsi Əminə Ağazadə
58 saylı Hacıqabul-Kürdəmir seçki dairəsi Rafael Hüseynov
59 saylı Salyan seçki dairəsi Jalə Əhmədova
60 saylı Salyan-Neftçala seçki dairəsi Fəzail Ağamalı
61 saylı Neftçala seçki dairəsi Sabir Rüstəmxanlı
62 saylı Saatlı seçki dairəsi Ələkbərli Əziz Yusif oğlu
63 saylı Sabirabad birinci seçki dairəsi Cəfərov Kamal Xaqani oğlu
64 saylı Sabirabad ikinci seçki dairəsi Məmmədov Ramin Ələmşah oğlu
65 saylı Saatlı-Sabirabad-Kürdəmir seçki dairəsi Əmiraslanov Əhliman Tapdıq oğlu
66 saylı Biləsuvar seçki dairəsi Bəhruz Məhərrəmov
67 saylı Cəlilabad şəhər seçki dairəsi Həsənov Malik Əvəz oğlu
68 saylı Cəlilabad kənd seçki dairəsi Nəsirov Elman Xudam oğlu
69 saylı Cəlilabad-Masallı-Biləsuvar seçki dairəsi Fəzail İbrahimli
70 saylı Masallı şəhər seçki dairəsi Məmmədov Məşhur Şahbaz oğlu
71 saylı Masallı kənd seçki dairəsi İsgəndərov Anar Camal oğlu
72 saylı Yardımlı-Masallı seçki dairəsi Musa Qasımlı
73 saylı Lənkəran şəhər seçki dairəsi Rüfət Quliyev
74 saylı Lənkəran kənd seçki dairəsi Rəcəbli Hadı Musa oğlu
75 saylı Lənkəran-Masallı seçki dairəsi Paşazadə Cavanşir Hümmət oğlu
76 saylı Lənkəran-Astara seçki dairəsi Əsgərov Ziyafət Abbas oğlu
77 saylı Astara seçki dairəsi Mahmudov Rəşad Məmmədqulu oğlu
78 saylı Lerik seçki dairəsi Məmmədov İqbal Nəriman oğlu
79 saylı İmişli seçki dairəsi Razi Nurullayev
80 saylı İmişli-Beyləqan seçki dairəsi Çingiz Qənizadə
81 saylı Beyləqan seçki dairəsi İsmayılov Şahin Əmir oğlu
82 saylı Ağcabədi seçki dairəsi Rzayev Tahir Musa oğlu
83 saylı Ağcabədi-Füzuli seçki dairəsi Aqil Abbas (Abbasov)
84 saylı Füzuli seçki dairəsi Vüqar Bayramov
85 saylı Şamaxı seçki dairəsi Tamam Cəfərova
86 saylı İsmayıllı seçki dairəsi Novruzəli Aslanov
87 saylı Ağsu-İsmayıllı seçki dairəsi Tahir Kərimli
88 saylı Göyçay seçki dairəsi Sabir Hacıyev
89 saylı Göyçay-Ağdaş seçki dairəsi Məzahir Əfəndiyev
90 saylı Ağdaş seçki dairəsi Osmanov Cavid Həmid oğlu
91 saylı Ucar seçki dairəsi Ramil Həsən
92 saylı Zərdab-Ucar seçki dairəsi Jalə Əliyeva
93 saylı Bərdə şəhər seçki dairəsi Yıldırım Fatma Vidadi qızı
94 saylı Bərdə kənd seçki dairəsiZahid Oruc
95 saylı Tərtər seçki dairəsi Sahib Alıyev
96 saylı Goranboy-Naftalan seçki dairəsi Məmmədov Anar İlyas oğlu
97 saylı Goranboy-Ağdam-Tərtər seçki dairəsi Vəliyev Ağalar İsrəfil oğlu
98 saylı Şəmkir şəhər seçki dairəsi Qafarova Sahibə Əli qızı
99 saylı Şəmkir kənd seçki dairəsi Həsənov Nurlan İrfan oğlu
100 saylı Şəmkir-Daşkəsən seçki dairəsi Bayramov Kamran Fərhad oğlu
101 saylı Göygöl-Daşkəsən seçki dairəsi Mirbəşiroğlu Elşad Mirbəşir oğlu
102 saylı Samux-Şəmkir seçki dairəsi Səfərov Nizami Abdulla oğlu
103 saylı Gədəbəy seçki dairəsi Hüseynova Sevinc Əmirəhməd qızı
104 saylı Gədəbəy-Tovuz seçki dairəsi Arzu Nağıyev
105 saylı Tovuz seçki dairəsi Qənirə Paşayeva
106 saylı Tovuz-Qazax-Ağstafa seçki dairəsi Ülviyyə Ağayeva
107 saylı Qazax seçki dairəsi Seyidov Səməd İsmayıl oğlu
108 saylı Ağstafa seçki dairəsi Cəfərov Nizami Qulu oğlu
109 saylı Balakən seçki dairəsi Məhəməliyev Nəsib Məhəmməd oğlu
110 saylı Zaqatala seçki dairəsi Elşən Musayev
111 saylı Zaqatala-Balakən seçki dairəsi Əliyeva Kamilə Əliağa qızı
112 saylı Qax seçki dairəsi Azər Kərimli
113 saylı Şəki şəhər seçki dairəsi Vüqar İsgəndərov
114 saylı Şəki kənd birinci seçki dairəsi Əli Məsimli
115 saylı Şəki kənd ikinci seçki dairəsi Cavanşir Feyziyev
116 saylı Qəbələ seçki dairəsi Fəttah Heydərov
117 saylı Oğuz-Qəbələ seçki dairəsi Naxçıvanlı Aqiyə Həbib qızı
118 saylı Ağdam şəhər seçki dairəsi Bəxtiyar Əliyev
119 saylı Ağdam kənd seçki dairəsi Sadıqov Bəxtiyar Yusif oğlu
120 saylı Cəbrayıl-Qubadlı seçki dairəsi Məmmədov Ceyhun Valeh oğlu
121 saylı Laçın seçki dairəsi Abbaszadə Mahir Tapdıq oğlu
122 Xankəndi seçki dairəsi Tural Gəncəliyev
123 saylı Kəlbəcər seçki dairəsi Məmmədov Aqil Sadiq oğlu
124 saylı Şuşa-Ağdam-Xocalı-Xocavənd seçki dairəsi Məmmədov Elman Camal oğlu
"Yenisumqayit.az"





Xəbər lenti

Təqvim

«    Fevral 2020    »
BeÇaÇCaCŞB
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

KATEQORIYALAR