Manşet / Siyasət

Milli Məclisin yeni deputatları kimlər olacaq - SİYAHI

Milli Məclisin yeni deputatları kimlər olacaq - SİYAHI



Mərkəzi Seçki Komissiyası keçirdiyi mətbuat konfransında Milli Məclisə seçkilərlə bağlı nəticələri açıqlayıb.

Son məlumatları sizə təqdim edirik.

1 saylı Şərur-Sədərək seçki dairəsi - Talıbov Vasif Yusif oğlu

2 saylı Şərur seçki dairəsi - Həbibbəyli İsa Əkbər oğlu

3 saylı Babək-Kəngərli-Naxçıvan seçki dairəsi - Mehbalıyev Səttar Suliddin oğlu

4 saylı Naxçıvan şəhər seçki dairəsi - İbrahimov Eldar Rza oğlu

5 saylı Şahbuz-Babək seçki dairəsi - Novruzov Siyavuş Dünyamalı oğlu

6 saylı Culfa-Babək seçki dairəsi - Həmzəyeva Ülviyyə Tapdıq qızı

7 saylı Ordubab-Culfa seçki dairəsi - Həsənquliyev Qüdrət Müzəffər oğlu

8 saylı Binəqədi birinci seçki dairəsi - Quliyev Azay Əjdər oğlu

9 saylı Binəqədi ikinci seçki dairəsi - Qafarov Kəmaləddin Nəsrəddin oğlu

10 saylı Binəqədi üçüncü seçki dairəsi - Musayev Madər Əliəsgər oğlu

11 saylı Qaradağ seçki dairəsi - Hüseynov Aydın Nəsir oğlu

12 saylı Qaradağ-Binəqədi-Yasamal seçki dairəsi - Zabelin Mixail Yuryeviç

13 sayli Xəzər-Pirallahi seçki dairəsi - Əliyev Rauf Asif oğlu

14 sayli Xəzər seçki dairəsi - Əliyeva Mehriban Arif qızı

15 sayli Yasamal birinci seçki dairəsi - Quliyev Ülvi Zahid oğlu

16 sayli Yasamal ikinci seçki dairəsi - Mustafayeva Aytən İnqilab qızı

17 sayli Yasamal üçüncü seçki dairəsi - Həsənov Elşad Eldar oğlu

18 sayli Nərimanov-Nizami seçki dairəsi - Musabəyov Rasim Nəsrəddin oğlu

19 sayli Nərimanov birinci seçki dairəsi - Məmmədov Hikmət Baba oğlu

20 sayli Nərimanov ikinci seçki dairəsi - Əliyev Adil Abiş oğlu

21 sayli Nəsimi birinci seçki dairəsi - İbrahimqizi Məlahət İbrahim qızı

22 sayli Nəsimi ikinci seçki dairəsi - Mollazadə Asim Nazim oğlu

23 sayli Nəsimi-Səbail seçki dairəsi - Səmədzadə Ziyad Əliabbas oğlu

24 sayli Nizami birinci seçki dairəsi - Abdullayev Rövnəq İbrahim oğlu

25 sayli Nizami ikinci seçki dairəsi - Vəliyeva Sədaqət Süleyman

26 sayli Sabunçu birinci seçki dairəsi - Mustafa Fazil Qəzənfər oğlu

27 sayli Sabunçu ikinci seçki dairəsi - Cəbrayilova Dilarə Məmmədağa

28 sayli Sabunçu üçüncü seçki dairəsi - Quliyev Eldar Allahyar oğlu

29 sayli Səbail seçki dairəsi - Haciyev Şəmsəddin Hümmət oğlu

30 sayli Suraxani birinci seçki dairəsi - Fətəliyeva Sevinc Həbib qızı

31 sayli Suraxani ikinci seçki dairəsi - Quliyev Fərəc İbrahim oğlu

32 sayli Suraxani üçüncü seçki dairəsi - Abiyev Ağacan Qulam oğlu

33 sayli Xətai birinci seçki dairəsi - Mirələmov Hüseynbala Fazil oğlu

34 sayli Xətai ikinci seçki dairəsi - Muradov Fuad Rauf oğlu

35 saylı Xətai Üçüncü Seçki Dairəsi – Əlizadə Araz Məmməd Mübariz oğlu

36 sayli Xətai dördüncü seçki dairəsi - Seyidov Səməd İsmayil oğlu

 

37 sayli Nizami birinci (Gəncə) seçki dairəsi - Kərimzadə Pərvin Orxan qızı

38 sayli Nizami ikinci (Gəncə) seçki dairəsi - Həmzəyev Naqif Ələşrəf oğlu

39 sayli Kəpəz birinci (Gəncə) seçki dairəsi - Fətiyev Xanlar Nuru oğlu

40 sayli Kəpəz ikinci (Gəncə) seçki dairəsi - Quliyev Musa İsa oğlu

41 sayli Sumqayit birinci seçki dairəsi - Xəlilov Mirzəcan Mirzəmməd oğlu

42 sayli Sumqayit ikinci seçki dairəsi - Mirkişili Tahir Famil oğlu

43 sayli Sumqayit üçüncü seçki dairəsi - Babayev Muxtar Bahadur oğlu

44 sayli Sumqayit-Xızı seçki dairəsi - Salayev Haci Haci Baba oğlu

45 sayli Abşeron seçki dairəsi - Əsədov Oqtay Sabir oğlu

46 sayli Şirvan seçki dairəsi - Cəbrayilov Rafael Kamil oğlu

47 sayli Mingəçevir seçki dairəsi - Mirzəzadə Aydin Böyükkişi oğlu

48 sayli Yevlax seçki dairəsi - Məmmədov İlham Kazim oğlu

49 sayli Yevlax-Mingəçevir seçki dairəsi - Hüseynli Əli Məhəmməd oğlu

50 sayli Abşeron-Qobustan seçki dairəsi - Xanlarova Zeynəb Yəhya qızı

51 sayli Qusar seçki dairəsi - Badamov Azər Camal oğlu

52 sayli Quba seçki dairəsi - Əhmədov Vahid Qazməmməd oğlu

53 sayli Quba-Qusar seçki dairəsi - Abramov Yevda Sasunoviç

54 saylı Şabran –Siyəzən Seçki Dairəsi – Süleymanov Tahir Süleyman oğlu (YAP) 

55 sayli Xaçmaz şəhər seçki dairəsi - Səlimov Eldəniz Adil oğlu

56 sayli Xaçmaz kənd seçki dairəsi - Əliyev İlham Əlisəftər oğlu

57 sayli Kürdəmir seçki dairəsi - Məmmədov Müslüm Mürsəl oğlu

58 sayli Haciqabul-Kürdəmir seçki dairəsi - Hüseynov Rafael Baba oğlu

59 sayli Salyan seçki dairəsi - Hüseynov Əliağa İzzət oğlu

60 sayli Salyan-Neftçala seçki dairəsi - Ağamali Fəzail Rəhim oğlu

61 sayli Neftçala seçki dairəsi - Rəhimzadə Arif Qafar oğlu

62 sayli Saatli seçki dairəsi - Amaşov Əflatun Əhməd oğlu

63 sayli Sabirabad birinci seçki dairəsi - Quliyev Elçin Bəybala oğlu

64 sayli Sabirabad ikinci seçki dairəsi - Xəlilov Rüstəm gülAbba oğlu

65 sayli Saatli-Sabirabad-Kürdəmir seçki dairəsi - Əmiraslanov Əhliman Tapdiq oğlu

66 sayli Biləsuvar seçki dairəsi - Kazımlı Xanhüseyn Hüseynağa oğlu

67 sayli Cəlilabad şəhər seçki dairəsi - Həsənov Malik Əvəz oğlu

68 sayli Cəlilabad kənd seçki dairəsi - Kazimov Mirkazim Məhəmməd oğlu

69 sayli Cəlilabad-Masalli-Biləsuvar seçki dairəsi - İbrahimli Fəzail Feyruz oğlu

70 sayli Masalli şəhər seçki dairəsi - Əliyev Nəriman Əlibala oğlu

71 sayli Masalli kənd seçki dairəsi - Axundova Elmira Hüseyn

72 sayli Yardimli-Masalli seçki dairəsi - Qasimli Musa Cəfər oğlu

73 sayli Lənkəran şəhər seçki dairəsi - Quliyev Rüfət Atakişi oğlu

74 sayli Lənkəran kənd seçki dairəsi - Rəcəbli Hadi Musa oğlu

75 sayli Lənkəran-Masalli seçki dairəsi - Paşazadə Cavanşir Hümmət oğlu

76 sayli Lənkəran-Astara seçki dairəsi - Əsgərov Ziyafət Abbas oğlu

77 sayli Astara seçki dairəsi - Mahmudov Rəşad Məmmədqulu oğlu

78 sayli Lerik seçki dairəsi - Məmmədov İqbal Nəriman oğlu

79 sayli İmişli seçki dairəsi - Qasimov Əsabil Qarakişi oğlu

80 sayli İmişli-Beyləqan seçki dairəsi - Qənizadə Çingiz Aşrali oğlu

81 sayli Beyləqan seçki dairəsi - İsmayilov Şahin Əmir oğlu

82 sayli Ağcabədi seçki dairəsi - Rzayev Tahir Musa oğlu

83 sayli Ağcabədi-fÜzuli seçki dairəsi - Abbasov Aqil Məhəmməd oğlu

84 sayli Füzuli seçki dairəsi - Muradova Bahar Əvəz qızı

85 sayli Şamaxi seçki dairəsi - Süleymanov Elxan Sirac oğlu

86 sayli İsmayilli seçki dairəsi - Aslanov Novruzəli Davud oğlu

87 sayli Ağsu-İsmayilli seçki dairəsi - Kərimli Tahir Zayidağa oğlu

88 sayli Göyçay seçki dairəsi - Haciyev Sabir Kamal oğlu

89 sayli Göyçay-Ağdaş seçki dairəsi - Nəsirov Elman Xudam oğlu

90 sayli Ağdaş seçki dairəsi - Əsədullayev Çingiz Rauf oğlu

91 sayli Ucar seçki dairəsi - Hüseynov Vüsal Afqan oğlu

92 sayli Zərdab-Ucar seçki dairəsi - Əliyeva Jalə Fazil qızı

93 sayli Bərdə şəhər seçki dairəsi - Baxşəliyeva Gövhər Baxşəli

94 sayli Bərdə kənd seçki dairəsi - Oruc Zahid Məhərrəm oğlu

95 sayli Tərtər seçki dairəsi - Alıyev Sahib Eyvaz oğlu

96 sayli Goranboy-Naftalan seçki dairəsi - Aslanov Mahir Məhəmmədəli oğlu

97 sayli Goranboy-Ağdam-Tərtər seçki dairəsi - Vəliyev Ağalar İsrəfil oğlu

98 sayli Şəmkir şəhər seçki dairəsi - Qafarova Sahibə Əli qızı

99 sayli Şəmkir kənd seçki dairəsi - Əliyeva Sona Sakit qızı

100 sayli Şəmkir-Daşkəsən seçki dairəsi - Bayramov Kamran Fərhad oğlu

101 sayli Göygöl-Daşkəsən seçki dairəsi - Rzayev Rövşən Şükür oğlu

102 sayli Samux-Şəmkir seçki dairəsi - Ələsgərov Valeh Feyruz oğlu

103 sayli Gədəbəy seçki dairəsi - Hüseynova Sevinc Əmirəhməd

104 sayli Gədəbəy-Tovuz seçki dairəsi - Məmmədhəsənov Rafiq Musa oğlu

105 sayli Tovuz seçki dairəsi - Paşayeva Qənirə Ələsgər qızı

106 sayli Tovuz-Qazax-Ağstafa seçki dairəsi - Ağayeva Ülviyyə Cavanşir qızı

107 sayli Qazax seçki dairəsi - Nəbizadə Kamran Telman oğlu

108 sayli Ağstafa seçki dairəsi - Cəfərov Nizami Qulu oğlu

109 sayli Balakən seçki dairəsi - Məhəməliyev Nəsib Məhəmməd oğlu

110 sayli Zaqatala seçki dairəsi - Musayev Elşən Məmmədhənifə oğlu

111 sayli Zaqatala-Balakən seçki dairəsi - Əliyeva Kamilə Əliağa qızı

112 sayli Qax seçki dairəsi - Kərimli Azər Şəmşid oğlu

113 sayli Şəki şəhər seçki dairəsi - Mahmudov Yaqub Mikayil oğlu

114 sayli Şəki kənd birinci seçki dairəsi - Məsimli Əli Əhməd oğlu

115 sayli Şəki kənd ikinci seçki dairəsi - Feyziyev Cavanşir Əyyub oğlu

116 sayli Qəbələ seçki dairəsi - Heydərov Fəttah Səməd oğlu

117 sayli Oğuz-Qəbələ seçki dairəsi - Naxçivanli Aqiyə Həbib qızı

118 saylı Ağdam Şəhər Seçki Dairəsi – Əliyev Bəxtiyar Həmzə oğlu

119 sayli Ağdam kənd seçki dairəsi - Sadiqov Bəxtiyar Yusif oğlu

120 sayli Cəbrayil-Qubadli seçki dairəsi - Şahverdiyev Astan Nüşrəvan oğlu

121 saylı Laçın seçki dairəsi – Abbaszadə Mahir Tapdıq oğlu 

122 sayli Xankəndi seçki dairəsi - Qasimova Flora Qasim qızı

123 sayli Kəlbəcər seçki dairəsi - Qurbanov Cavid Qənbər oğlu

124 sayli Şuşa-Ağdam-Xocali-Xocavənd seçki dairəsi - Məmmədov Elman Camal oğlu

125 sayli Zəngilan-Qubadli seçki dairəsi - İsmayilov İmamverdi İbiş oğlu

Azxeber.com





Xəbər lenti

Təqvim

«    Aprel 2021    »
BeÇaÇCaCŞB
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

KATEQORIYALAR